Jubiliejinė vakaronė

12

2022 m. lapkričio 26 d. Adakave praūžė tradicinė vakaronė „Po savo stogu visaip patogu“.

Kažkada tai buvo pirmoji šventė, kurioje sudalyvavau, ir ji man pasirodė pati geriausia su nuostabia kompanija. Tad po truputį įsitraukiau ir aš. Šį kartą vakaronė buvo jubiliejinė, 20-oji! O mūsų bendruomenės namai gyvuoja jau 10 metų!

Ačiū, kad dalyvavote. Laikas buvo nuostabus, nes bendruomenė be savo gyventojų nebūtų bendruomenė. Tik mūsų susijungus visuma gali nuveikti didelius darbus, padaryti dideles šventės, sukurti gerą nuotaiką, jaukią atmosferą. Tik kartu mes jėga!

Ačiū, kad tikite, pasitikite, palaikote, padedate, prisijungiate ir darbuose, ir šventėse. Mūsų bendruomenė stipri, ne kartą tuo įsitikinau!

Mums dainavo, vakarą vedė ir gerą nuotaiką palaikė Robertas Matevičius! Jei norite jo ir savo šventėje – susisiekite. REKOMENDUOJU!

Ačiū, Robertai, džiaugiamės Tave atradę!

Bendruomenės pirmininkė Ilona Šaliutė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.